۰
سبد خرید شما
لوگوی ایران دیتیل
تخفیف هفتگی ایران دیتیل

خمیر کلی زبر آبی 100 گرمی سورین بو مدل Surainbow Clay Bar Heavy Blue T507

کد محصول: t507
۴۰۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها:

• کاربرد آسان
  • از بین برنده شیره درختان و فضولات پرندگان
  • قابل استفاده بر روی بدنه خودرو، کروم، شیشه و پلاستیک

لوگو برند اس آر بی

افزودن به سبد خرید

مشخصات محصول

برندSURAINBOW
کشور مبدا برندچین
کاربردخمیر کلی
وزن100 گرم

توضیحات محصول

خمیر کلی زبر آبی 100 گرمی سورین بو مدل Surainbow Clay Bar Heavy Blue T507 با بهره گیری از تکنیک های پیشرفته ژاپنی در فرآیند تولید و ساخت، چسبناک بوده و مواد تشکیل دهنده آن به راحتی از هم جدا نمی شوند. خمیر کلی زبر آبی سورین بو دارای بافتی صاف و تا حدی نرم است که می تواند آلودگی ها را بهتر جذب کرده و از رنگ خودرو در برابر آسیب نیز محافظت نماید. استفاده از خمیر کلی زبر آبی سورین بو کار تمیز کردن را بسیار آسان تر کرده و لکه های سرسخت رنگ، اکسیداسیون، قیر و ... را با سرعت بیشتری از بین می برد. خمیر کلی زبر آبی 100 گرمی سورین بو مدل Surainbow Clay Bar Heavy Blue T507 در زمان شستشوی خودرو صرفه جویی می کند.

روش استفاده:
ابتدا خودرو خود را بشویید تا آلودگی و جرم های اضافی از بین بروند. سپس خمیر کلی را هنگامی که بدنه خودرو شما هنوز مرطوب است استفاده نمایید. به این صورت که محصول را در قسمتی که آلودگی وجود دارد، به صورت رفت و برگشتی بر روی سطح بکشید تا آلودگی به طور کامل از بین برود. در صورت خشک شدن سطح آن را دوباره مرطوب نمایید.

معرفی شرکت تولید کننده

شرکت سورین بو (اس آر بی SRB) در سال 2007 در زمینه محصولات دیتیلینگ خودرو شروع به فعالیت نمود و به دنبال آن تیم های طراحی، تحقیق و توسعه، بازاریابی و خدمات پس از فروش به این شرکت اضافه شدند. در سال 2009 این شرکت به سرعت رشد کرد و خط تولید محصولات خود را با تولید انبوه افزایش داد. با تلاش های فراوان و تولید محصولات با کیفیت، اس آر بی توانست در بین 10 برند برتر محصولات دیتیلینگ خودرو در سال 2010 قرار گیرد.

نظرات

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
ثبت نظر
  • عرض تشکر
    نیما مددی | ۰۱/۰۱/۰۶
    درود بر بزرگواران بنده نیما مددی هستم کارمم اتفاقا دیتیلینگ خودرو نیست چند بار بعد از مشاوره تلفنی ازتون خرید داشتم و واقعا هم مشاوره ها کاربردی و مفید بودن هم خواستم اینجا تشکر کنم و هم بگم کاش تو زمینه محصولات مراقبت از خودرو هم تبلیغات بیشتری وجود داشت تا مردم غیر حرفه ای هم بتونن با این چیزا آشنا بشن ممنون
  • خمیر کلی زبر آبی 100 گرمی
    م.م.دانشور | ۰۱/۰۲/۰۸
    قربان از این محصول تا چند بار میشه استفاده کرد؟
    • پاسخ
      پشتیبانی ایران دیتیل | ۰۱/۰۲/۰۸
      با سلام و ادب، در صورت استفاده صحیح برای 8-10 خودرو می توانید از این محصول استفاده نمایید.
  • نگهداری
    مریم ربیعی | ۰۱/۰۴/۲۱
    وقتی ازش استفاده نمی کنیم باید تو آب نگهداریمش؟
    • پاسخ
      پشتیبانی ایران دیتیل | ۰۱/۰۴/۲۱
      با سلام و ادب، بله می بایست بعد از استفاده در آب نگهداری شود.
  • کاربرد
    Mehran | ۰۲/۰۳/۲۲
    من بدنه ماشینم زبر شده همه جاش این خمیر میتونه کاربردی داشته باشه؟
  • نادری
    | ۰۲/۰۷/۲۶
    با سلام وقت بخیر دوستان بنده این محصول رو سفارش دادم اومد با تیپاکس ارسال کردن جنگی رسید ممنونم از دوستان خمیر جرم گیر واقعا محصول کاربردی هست لکه های دون دون رو سقف ماشین و کاپوت بود اصلا با شستشو نمیرفت نخواستم پولیش بزنم رنگ ماشینو بسابم با خمیر کلی بار زبر همشو تقریبا پاک کردم بدنه ماشین رنگشم روشن تر شد صاف و براق هم شد تشکر از مجموعه ایران دیتیل

نظر شما راجع به این محصول چیست؟

خمیر کلی زبر آبی 100 گرمی سورین بو مدل Surainbow Clay Bar Heavy Blue T507
چه امتیازی به این محصول میدهید.

محصولات مرتبط

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش