۰
سبد خرید شما
لوگوی ایران دیتیل
تخفیف هفتگی ایران دیتیل

کیت سه عددی قلم دیتیلینگ سورین بو مدل Surainbow Interior Exterior Seam Detail Brush Set 3pcs t733

کد محصول: t733
۴۵۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها:

• مقرون به صرفه
  • کیفیت بی نظیر
  • طول سر قلم مو: 45 میلی متر
  • طول کلی قلم مو: 220 میلی متر
  • قابل استفاده بر روی سطوح داخلی و خارجی خودرو

مشاوره رایگان، تضمین اصالت کالا و ارسال رایگان

لوگو برند اس آر بی

افزودن به سبد خرید

مشخصات محصول

اطلاعات کلی

برندSURAINBOW
کشور مبدا برندچین
کاربردقلم دیتیلینگ

مشخصات فرچه دیتیلینگ

جنس موی فرچهطبیعی
طول دسته (سانتی متر)17.5
مناسب برایدیتیلینگ بیرونی, دیتیلینگ داخلی, رینگ

توضیحات محصول

کیت سه عددی قلم دیتیلینگ سورین بو مدل Surainbow Interior Exterior Seam Detail Brush Set 3pcs t-733 با کیفیتی بی نظیر برای تمام سطوح داخلی و خارجی خودرو قابل استفاده می باشد.
قلموی سر پهن با موهای مشکی (Bristles Soft) برای تمیزکاری داخلی مناسب است.
قلموی سر باریک با موهای طلایی (Bristles Brush) برای تمیز کردن تمامی نواحی رینگ مناسب است.
قلموی سر باریک با موهای خاکستری (High end fibre) برای دسترسی به شکاف هایی که تمیز کردن آنها دشوار است.

شرایط نگهداری:

پس از اتمام کار، آنها را با آب تمیز شستشو داده و سپس در محلی در سایه در معرض هوا خشک کنید.

معرفی شرکت تولید کننده

شرکت سورین بو (اس آر بی SRB) در سال 2007 در زمینه محصولات دیتیلینگ خودرو شروع به فعالیت نمود و به دنبال آن تیم های طراحی، تحقیق و توسعه، بازاریابی و خدمات پس از فروش به این شرکت اضافه شدند. در سال 2009 این شرکت به سرعت رشد کرد و خط تولید محصولات خود را با تولید انبوه افزایش داد. با تلاش های فراوان و تولید محصولات با کیفیت، اس آر بی توانست در بین 10 برند برتر محصولات دیتیلینگ خودرو در سال 2010 قرار گیرد.

ویدیو

نظرات

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
ثبت نظر
  • ابزار محبوب من
    سهراب دغلاوی | ۰۰/۰۹/۲۸
    این کیت جذاب شما اول مهمان جدید جعبه ابزار بنده بود حالا این قلموها شدن ابزار محبوب من چونکه ریزه کاریها رو سریع هندل میکنن و بدون اونا کارم لنگ میمونه.مرسی از شما
  • عالی و کاربردی
    افسانه | ۰۰/۱۱/۱۸
    عالی و کاربردی مشخصه که کاملن با در نظر گرفتن نیازهای مشتری ساخته شده
  • 3 عدد قلم دیتیلینگ
    نادر امیدی | ۰۱/۰۷/۱۲
    اینکه هم واسه کاربردای داخلی و هم خارجی ماشین مناسبن عالیه ممنون که کاربردای هر کدوم رو نوشتین
  • قلم دیتیلینگ
    همایون | ۰۱/۱۱/۰۱
    با صرف یه هزینه کوچیک کلی کارتونو رامیندازه بدون داشتن یه ابزار با کیفیت خوب ظریف کاری تبدیل به معضل میشه
  • درباره خرید
    امید | ۰۲/۱۱/۲۷
    من این محصول رو خریدم . از خود محصول راضیم اما متاسفانه با اینکه هزینه ارسال و روی محصول حساب کردن اما وقتی بدستم رسید کرایه رو دوباره پرداخت کردم . واقعا براشون متاسفم که به خاطر ۱ مبلغ ناچیز چند بار بهم دروغ گفتن
    • پاسخ
      پشتیبانی ایران دیتیل | ۰۲/۱۱/۳۰
      با سلام و ادب، لطفا شماره تماستون رو بفرمایید واحد امور مشتریان برای رفع مشکل با شما در تماس خواهند بود.

نظر شما راجع به این محصول چیست؟

کیت سه عددی قلم دیتیلینگ سورین بو مدل Surainbow Interior Exterior Seam Detail Brush Set 3pcs t733
چه امتیازی به این محصول میدهید.

محصولات مرتبط

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش